PodujevaSport

Skuadra e Llapit zhvendoset në Antalya


Pasdite ka mbajtur stërvitje në fushën e kompleksit “Fanatic Lara” të Antalyas

Antalya, 16 janar 2021 – Paraditën e sotme skuadra e Llapit ka udhëtuar drejt Antalyas për të zhvilluar fazën e dytë dhe finale të përgaditjeve për edicionin pranveror ku edhe është akomoduar në hotelin “Melas Hotel Lara Antalya”. Pasdite skuadra ka zhvilluar stërvitje për rreth 1 orë e 30 minuta në fushën me bari natyral të kompleksit “Fanatic Lara”

Skuadra nesër zhvillon testin e parë kontrollues ndaj skuadrës nga Liga e Parë e futbollit turk, Tuzlaspor. Ndeshja do zhvillohet në fushën “Sueno Delux” me fillim në ora 14:00 (koha lokale në Turqi, kurse 12:00 koha në Kosovë).

Pamje nga stërvitja e sotme e zhvilluar në “Fanatic Lara” 📸

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close