Kronik e zezPodujeva

Policia kap hajnat në Podujevë, pamje nga vjedhja!(Video)

Policia në bashkëpunim me hetuesin në Podujevë, ka arrestuar hajnat që kryen vjedhje me 21 janar në disa lokale.

Komandanti i Stacionit të PK-së në Podujevë, Isak Ejupi ka konfirmuar rastin për “Indeksonline”.

“Po, janë arrestuar dy të dyshuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, të njëjtit gjatë procedurës hetimore e kanë pranuar autorësinë e kësaj vepre”, është shprehur ai.

Ju sjellim disa pamje:

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close