Podujeva

Podujeva drejt karantinës, pas pak merret vendimi

Tashmë ka shkuar në nëntë numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë, sipas ministrit të Shëndetësisë Arben Vitia, tri raste janë nga Komuna e Malishevës, që të tre persona kontakti të një pacienteje të diagnostikuar pozitive犀利士 me COVID-19, me datë 14.03.2020 dhe rasti i katërt është personi nga Komuna e Podujevës.

Lexo më shumë »
https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close