Podujeva

Dy vetaksident në Podujevë, lëndohen disa persona (Foto/Video)

Dy vetaksident ka ndodhur në fshatin Kaçandoll, njofton Portal PODUJEVA.

Për pasojë, një mjet veturë ka dalë nga rruga dhe disa persona kan pësuar lëndime.

Dëme materiale kan marrë edhe veturat, më poshtë ju sjellim disa foto dhe video:

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close