Kronik e zezPodujeva

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- Podujevë, 5 persona të lënduar

Sot rreth orës 17:00 në magjistralen Prishtinë-Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku janë përfshirë dy automjete.

Si pasojë janë lënduar 5 persona dhe jane shkatuar dëme materiale.

Me rastin po merren hetuesit e njësitit të trafikut.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close