Podujeva

Aksident në Podujevë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Podujevë, saktësisht në rrugen Brigada, njofton Portal PODUJEVA.

Nuk kemi informata për të lënduar, ky aksident ka kaluar me dëme të mjaftueshme materiale.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close