Podujeva

Aksident në magjistralen Podujevë-Prishtinë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Podujevë-Prishtinë, më saktësishtë në Besi, njofton Portal PODUJEVA.

Nuk kemi informacione për të lënduar, ky aksident ka kalur me dëme të mjaftueshme materiale.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Më poshtë ju sjellim disa foto nga ky aksident.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close