Podujeva
  July 24, 2022

  Kryeimami i Podujeves e jep verzionin e tij “krye n’veti” ne portale dhe jo ne stacionin e Policise

  A është duke nderhyn ne Rastin e Policise Kryeimami i Podujevës në incidentin e rënd…
  Kronik e zez
  July 13, 2022

  PERLEJSHE BRUTALE NE PODUJEVE(VIDEO)

  Nje perleshje ka ndodhur para pak qastesh tek stacioni i autobusve. Fatkesisht disa persona kan…
  Lajme
  November 22, 2021

  Aksident trafiku në Besi (Foto)

  Një aksident trafiku ka ndodhur para pak qastesh në magjistralen Podujevë-Prishtinë.
  Podujeva
  November 11, 2021

  Gjendet në Kavajë vetura e vjedhur në Sekiraqë, pronari falënderon Policinë e dy shteteve (Foto)

  Me 10 korrik të këtij viti, Policia e Kosovës kishte marrë një informacion se në…
  Podujeva
  November 11, 2021

  Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë, katër persona të lënduar (Video)

  Katër automjete janë përfshirë në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 08:30…
  Podujeva
  April 5, 2021

  Nëna nga Mramori i Prishtinës i raportoi vajzat e zhdukura, policia i gjen në një kafiteri në Podujevë

  Në grua nga fshati Mramor i Prishtinës i ka raportuar se dy vajzat e saja…
  Lajme
  February 22, 2021

  Mosmarrëveshja në trafik përfundon me rrahje, dy të arrestuar në Vranidoll

  Janë arrestuar dy të dyshuar në Vranidoll të Prishtinës, pasi që dyshohet se ata për…
  Podujeva
  February 7, 2021

  Aksident komunikacioni në qendër të Podujevës(Foto)

  Një aksident komunikacioni ka ndodhur pak më herët në qendër të Podujevës, afër stacionit të…
  Podujeva
  January 30, 2021

  Sërish vërshime në Podujevë, bllokohen disa shtëpi në fshatin Dumosh(Foto)

  Reshjet e fundit të shiut dhe borës kanë shkaktuar vërshime sërish në disa pjesë të…
  Podujeva
  January 29, 2021

  Podujeva kalon në zonën e verdhë(Foto)

  Ministria e Shëndetësisë, ka bërë kategorizimin e ri të komunave sipas zonave, bazuar në numrin…
   Podujeva
   July 24, 2022

   Kryeimami i Podujeves e jep verzionin e tij “krye n’veti” ne portale dhe jo ne stacionin e Policise

   A është duke nderhyn ne Rastin e Policise Kryeimami i Podujevës në incidentin e rënd të ndodhur në fshatin Lupç…
   Kronik e zez
   July 13, 2022

   PERLEJSHE BRUTALE NE PODUJEVE(VIDEO)

   Nje perleshje ka ndodhur para pak qastesh tek stacioni i autobusve. Fatkesisht disa persona kan marr lendime te medha trupore.
   Lajme
   November 22, 2021

   Aksident trafiku në Besi (Foto)

   Një aksident trafiku ka ndodhur para pak qastesh në magjistralen Podujevë-Prishtinë.
   Podujeva
   November 11, 2021

   Gjendet në Kavajë vetura e vjedhur në Sekiraqë, pronari falënderon Policinë e dy shteteve (Foto)

   Me 10 korrik të këtij viti, Policia e Kosovës kishte marrë një informacion se në fshatin Sekiraqë të Podujevës është…
   Close