LajmePodujeva

Niveli i ujit në Batllavë e Badoc rritet mbi 3 metra

Kompania rajonale e ujësjellësit “Prishtina”, përmes një postimi në faqen zyrtare ka treguar për gjendjen e liqeneve akumuluese sipërfaqësore, Batllava dhe Badoci.

犀利士 niveli-i-ujit-ne-batllave-e-badoc-rritet-mbi-3-metra/”>Lexo më shumë »
https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close