Podujeva

Kryeimami i Podujeves e jep verzionin e tij “krye n’veti” ne portale dhe jo ne stacionin e Policise

A është duke nderhyn ne Rastin e Policise Kryeimami i Podujevës në incidentin e rënd të 犀利士 ndodhur në fshatin Lupç të Podujevës ku imami i xhamisë, Zeqir Berisha, është rrahur brutalisht nga tre persona të cilët edhe po mbahen në polici.

Lexo më shumë »
https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close