Podujeva

Gjendet pa shenja jete një shtetas turk, në Podujevë

Një shtetas turk është gjetur pa shenja jete në shtëpinë ku jetonte në Podujevë. 

Policia ka njoftuar se njësitet policore, ekipi i mjekësisë ligjore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes. 

Në konsultim me prokurorin, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Departamentin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close