Podujeva

DIGJET NJË DEPO ME MATERIAL NDËRTIMOR NË PODUJEVË

Një depo me material ndërtimor në Podujevë, është kapluar nga zjarri.

Rasti ka ndodhur dje pasdite. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close