Podujeva

Aksident te Interex-i Podujevë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur sot te Interex-i në Podujevë, njofton Portal Podujeva.

Nga ky aksident ka mbetur e lenduar një grua, në këtë aksident ka qenë të përfshirë një Golf 4 dhe një Polo të cilat kanë marrë dëme të mjaftueshme.

Policia ka dalur menjëher në vendin e ngjarjes.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close