Podujeva

Aksident në qendër të qytetit (Foto)

Një aksident tjetër ka ndodhur në qendër të qytetit të Podujevës sot rreth orës së mesnatës.

Siç raporton PortalPodujeva.com në aksident janë përfshirë dy vetura.

Sipas informatave përveç dëmeve materiale fatmirësisht nuk ka të lënduar nga ky aksident mes dy veturave.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të qendrës tregtarë Interex në qytetin e Podujevës dhe ende nuk dihen shkaqet që ka quar deri te ky aksident.

Mjegulla ka mbuluar qytetin e Podujevës.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close