Podujeva

Aksident mes një kamioni dhe një veture në magjistralen Podujevë – Prishtinë(Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Podujevë.

犀利士 n-podujeve-prishtinefoto/”>Lexo më shumë »
https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close