Podujeva

Aksident i rëndë në Podujevë pas mesnatës (Foto/Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para çastesh në Podujevë, saktësisht te Interex, njofton Portal PODUJEVA.

Ky aksident fatkeqsisht ka kaluar me lëndime mëdha në njerëz, numri i të lënduarve ka arritur në 5 persona.

Tri vetura janë përfshirë në këtë aksident dhe kanë marrë dëme të mëdha.

Policia dhe ambulanca kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

Portal PODUJEVA do të ju mbajë të informuar me rastin.

https://www.facebook.com/pikturamuriunik/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close